BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Smart Glass – innowacyjna ochrona ekranu smartfona

06.12.2022 / czytano: 1321 razy


    Smart Glass jest idealnym produktem, odpowiadającym na potrzeby klientów szukających nietradycyjnych rozwiązań szkła hartowanego.

Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat innowacyjnego produktu chroniącego wyświetlacz smartfona.

REKLAMACzym charakteryzuje się Smart Glass?

Smart Glass przedstawiane jest głównie jako innowacyjny produkt do ochrony wyświetlacza smartfona, lecz innymi słowami powiedzieć można, iż jest premium szkło hartowane. Cechuje się rewelacyjnym przyleganiem do powierzchni. Niezawodna forma ochrony dostępna jest w wielu wersjach, a każda z nich nie odkleja się, nie ogranicza dotyku, a warstwa klejąca znajduje się na całej powierzchni.

Smart Glass zaprojektowane zostało z myślą o każdym użytkowniku, dlatego nieważne czy nosisz etui, szkło posiada 1,5 mm wcięcia na brzegach, zapewniając odpowiednią ilość miejsca na futerał. Kiedy nie nosisz etui, ta niewielka przestrzeń nie będzie żadnym problemem w celu zapewnienia pełnej ochrony smartfona. 


 
Rodzaje szkła hartowanego

Smart Glass dostępny jest w 3 wariantach: Full Glue, Full Glue Slim oraz Full Glue Hybrid. W większości posiadają takie same cechy, świetnie chronią ekran, są kompatybilne z większością futerałów, lecz mają różniące je miedzy sobą cechy. Każdy z dostępnych typów szkła zakupić możesz w sklepie smart-tel.pl – zapewnia on wysoką jakość produktów oraz znakomitą cenę.
 
Full Glue – jest to najbardziej trwała forma ochrony smartfona. Tafla szkła jest najgrubsza spośród trzech typów i cechuje się dużą wytrzymałością. Warstwa klejąca zawiera się na całej powierzchni wyrobu.
 
Full Glue Slim – to odmiana wersji Full Glue z taflą o dwa razy cieńszej grubości, wynoszącej 0,2 mm. Jest świetnym wyborem dla posiadaczy etui z klapką, a także wielbicieli smukłych akcesoriów do smartfona.
 
Full Glue Hybrid – to produkt posiadający klej na całej powierzchni. Jego konstrukcja zbliżona jest do odmiany Full Glue Slim, jednak dodatkowo posiada silikonowe ramki. Wersja ta jest polecana szczególnie osobom, które podważają taflę szkła. Ramki chronią przed wyszczerbieniem, dzięki czemu szkło zawsze wygląda estetycznie.


Szczególne dostosowanie do modelu

Szkło hartowane okraszone nazwą Smart Glass, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii zostaje perfekcyjnie dostosowane do wyświetlacza smartfona. Zawdzięcza to procesowi zakrzywiania i hartowania brzegów. Procedura nie zaburza przejrzystości ekranu – wyświetlacz wyświetla tak samo piękny obraz, jak robił to dotychczas. Dodatkiem do innowacyjnego produktu, jest pokrycie powierzchni oleofobową warstwą, zapobiegającą przed powstawaniem smug i odcisków palców.
 
Podsumowując, Smart Glass jest produktem zaspokajającym najważniejsze potrzeby w kwestii ochrony wyświetlacza. Doskonale ochrania ekran smartfona, całkowicie przylega do powierzchni, nie zmniejsza komfortu korzystania, a także jest kompatybilny z większością dzisiejszych futerałów na telefon.

Materiał zewnętrzny.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA