BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

"Śmierć Stalina" na otwarcie Netia OFF Camera

11.04.2018 / czytano: 221 razy

Mocna obsada, świetne dialogi i zabójczo zabawne żarty – to wszystko w prześmiewczym filmie producentów hitu „Nietykalni”, wyreżyserowanym przez nominowanego do Oscara Armando Innaucciego.

REKLAMAZaskakująca i świeża – tak kontrowersyjną „Śmierć Stalina” oceniali krytycy. Film, który został zakazany na terenie całej Rosji przez Ministerstwo Kultury, już 27 kwietnia otworzy 11.NETIA OFF CAMERA.
 
W rolach głównych publiczność zobaczy między innymi: laureatów Złotych Globów – Steva Buscemiego i Jeffrey’a Tambora, członka legendarnej ekipy Monty Pythona – Michaela Palina, dziewczynę Bonda - Olgę Kurylenko oraz wielokrotnie nagradzanych aktorów: Jasona Isaacsa i Paddego Considine’a. Szaleństwo totalitaryzmu zostanie obnażone w pełnej krasie.
 
Tradycyjnie podczas gali otwarcia nie zabraknie akcentów muzycznych. W kinie Kijów. Centrum pojawi się Reni Jusis, która zachwyca nowym stylem i podejściem do muzyki. Charakterystyczny wokal ubrany w intrygujące i ciekawe brzmienie sprowadza jej występy do fantastycznej muzycznej przygody, którą przez kolejne wieczory kontynuować będą uczestnicy OFF SCENY – projektu muzycznego towarzyszącego tegorocznej edycji Festiwalu.
 
Fantastyczne filmy i świetna muzyka to nie wszystko, co czeka na nas podczas 11. edycji Festiwalu. Wielbiciele seriali powinni zaznaczyć w kalendarzu daty od 1 do 3 maja. W ramach Canal+SerialCon publiczność spotka się z ulubionymi aktorami i pozna najciekawsze tendencje, które decydują o tym, co dzieje się na małym ekranie.
Od ponad dekady Festiwal łączy filmową refleksję z doświadczeniem akademickim, a w ramach Off Camera Pro Industry stwarza przestrzeń aktywnego networkingu i developmentu, okazję do pracy warsztatowej polskich aktorów z hollywoodzkimi reżyserami castingów.

 
źródło: offcamera.pl

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA