BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Specjaliści do zadań specjalnych, we wszystkie dni tygodnia

05.08.2019 / czytano: 1038 razy


Specjalizują się w wykonawstwie prac zleconych w przestrzeni obiektów czynnych. Podobnie realizacje remontów i modernizacji nawierzchni manewrowych wykonywane są
z jak najmniejszym ograniczeniem dla funkcjonowania placówek.

Dzięki wieloletniej sprawdzonej współpracy
z firmami podwykonawczymi są w stanie,
jako generalny wykonawca, zrealizować
każde zadanie budowlane.

REKLAMAFirma www.SL-Service.pl z siedzibą w Warszawie rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku. W swej działalności wyspecjalizowała się w szerokim zakresie prac interwencyjnych, o charakterze budowlanym i elektrycznym. Wśród obsługiwanych obiektów dominują stacje paliw. W sposób ciągły pracują dla sieci Shell i BP. W przeszłości pozyskali też doświadczenie na stacjach Lukoil i Q8.
 
Polityką firmy jest prowadzanie i ciągłe doskonalenie systemu organizacji i środowiska pracy w wysokim poziomie bezpieczeństwa. Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy stanowią fundament działań SL Service.  - Dbamy też, by nasze prace były właściwe i przyjazne dla środowiska naturalnego – podkreśla Marek Gisko z SL Service. - Nasze usługi kierujemy głównie do obiektów usługowych i użyteczności publicznej, współpracujemy tylko z podmiotami gospodarczymi.

Są firmą solidną, wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań remontowych i budowlanych, oferującą najwyższej jakości usługi serwisowe w dziedzinie obsługi usterek, montażu, konserwacji instalacji elektrycznych i oświetlenia. Usuwają awarie hydrauliczne, instalacji gazowych, CO oraz konstrukcji lekkich i elementów oznakowania oraz stelaży reklamowych i innych nośników ekspozycji wizualnych. 

- W przypadku naprawiania uszkodzeń spowodowanych przez sprawców zna-
   
nych wykonujemy stosowną dokumentację i kosztorysy powykonawcze wymagane przez firm ubezpieczeniowe – dodaje Marek Gisko. - Ta część naszej działalności ma charakter reakcyjny, określony priorytetem zleceniodawcy. Czas naszej reakcji w przypadku awarii aktywności obiektu lub stwarzających zagrożenie dla osób i mienia jest czasem działania natychmiastowym, we wszystkie dni tygodnia.
 
Równolegle z pracami reakcyjnymi w zakresie działalności SL Service jest wykonawstwo ogólnobudowlanych prac remontowych, modernizacyjnych, hydraulicznych i naprawczych w budynkach. Oferowane są usługi związane z pracami wykończeniowymi wnętrz oraz elewacji zewnętrznych wraz z elementami identyfikacji wizualnej. Dostarczają i montują elementy małej architektury.
 
Specjaliści SL Service mają duże doświadczenie i stosowne uprawnienia do wykonywania wymaganych prawem budowlanym okresowych kontroli stanu technicznego budynków oraz przeglądów i pomiarów ochrony przeciwporażeniowej instalacji elektrycznej i urządzeń, pomiarów parametrów oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego i stanowisk pracy.
 
Prace serwisowe wykonują na terenie województw: śląskiego, opolskiego, łódzkiego, mazowieckiego oraz zadaniowo - na terenie całego kraju.
 
Więcej: www.SL-Service.pl 

 
 

admin

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA