BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Stoły chłodnicze i inne urządzenia dla gastronomii z firmy Orest

11.12.2020 / czytano: 933 razy


Znanym producentem urządzeń dla gastronomii jest firma Orest.

Produkuje urządzenia grzewcze, chłodnicze, meble gastronomiczne, wyposażenie dla barmanów i dla fast foodów, a w tym także stoły chłodnicze. 

REKLAMAStoły chłodnicze producenta Orest to połączenie stołu gastronomicznego i szafy chłodniczej. Pozwalają na znaczne zmniejszenie zajmowanej powierzchni kuchni lub hali przygotowania i wydawania posiłków. Wykonywane są ze stali nierdzewnej, co pozwala na bezpieczny kontakt z żywnością, a ich powierzchnię można wykorzystać do gotowania, co w przypadku zwykłej lodówki jest niemożliwe. Możliwe jest wykonanie stołów z blatami z granitu, który jest praktycznie niezniszczalny.

Takie stoły chłodnicze Orest mają kilka dalszych niezaprzeczalnych zalet: blaty mogą być wykonane w różnych wariantach kolorystycznych, są dopuszczone do kontaktu z żywnością,
a w tym są bardzo przydatne do wyrabiania ciasta. Wykonywane są ze stali nierdzewnej najwyższego gatunku, mają największa wewnętrzną pojemność użytkową w swojej klasie.

Przydatnym udogodnieniem jest pojemna tylna krawędź o wysokości 50 mm. Wyposażone
są w sprężarki francuskiej firmy specjalistycznej Tecumseh - z pełną, 2-letnią gwarancją, także termostat cyfrowy, bezpieczny czynnik chłodniczy R134A oraz wyposażone są w system samorozmrażania. Mają regulowane podpory teleskopowe ze stali nierdzewnej. Mogą być wyposażone w kółka, co ułatwia sprzątanie pomieszczenia i obsługę techniczną.

Linia stołów chłodniczych Orest obejmuje modele: 2-drzwiowy lub stół chłodniczy 3-drzwiowy,
z wysuwanymi szufladami (4 i 6 szuflad), jak również kombinowane — z szufladami i drzwiami.
W linii dostępny jest m.in. stół chłodniczy Orest do wyrabiania pizzy, z nadstawką chłodzącą
na pojemniki z dodatkami do pizzy.

Szczegóły: https://orest.com.pl/holodilnoe_oborudovanie/stoly%20chlodnicze/
Publikacja promocyjna.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA