BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

TaniKurier.com – przesyłki krajowe, zagraniczne, paletowe i inne, nietypowe

31.12.2020 / czytano: 708 razy

 
W dobie pandemii znacząco rozwinęły się usługi kurierskie.

Platforma wysyłkowa 
TaniKurier.com zapewnia kompleksową obsługę transportu krajowego i zagranicznego dla klientów indywidualnych, firm
i instytucji, bez konieczności podpisywania umowy
z innymi firmami. 
 
Komfortowy charakter realizacji – usługa „od drzwi do drzwi”. 

 

REKLAMADuży zakres usług przyjmowania i dostarczania przesyłek kurierskich TaniKurier.com pozwala dostarczać przesyłki kurierskie w formie kopertowej, paczek, palet - w usłudze standard, pobranie oraz przy zdefiniowanym terminie doręczenia. Dostarczane są przesyłki kurierskie, przesyłki paletowe, także palety niestandardowe. - Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, zapewniając zawsze niskie ceny, bardziej konkurencyjne niż w innych firmach kurierskich
podkreślają menadżerowie platformy kurierskiej TaniKurier.com - Gwarantujemy szybką i bezpieczną realizację powierzonych nam zleceń.
 
Ekonomiczna oferta jest skierowana do klientów, którym zależy na dobrej cenie, jednak dopuszczających brak gwarancji terminu przyjazdu kuriera po paczkę. Polega na dostarczeniu przesyłki w kolejnym dniu roboczym od daty nadania. Termin odbioru i doręczenia paczki nie jest gwarantowany, jednak w większości przypadków kurier odbiera paczkę nawet w dniu wykonania zlecenia przez portal TaniKurier.com.
 
To doskonała propozycja dla osób pragnących zrównoważyć szybkość z opłacalnością. Dokładne oznaczenie terminu nadania umożliwia wygodne i precyzyjne planowanie. W przypadku przesyłki pobraniowej zapewniany jest zwrot pobrań w 1 dzień.
 
Usługa K-EX (Geis) zapewnia brak konieczności wydrukowania listu przewozowego, jest to świetny wybór dla osób nie posiadających drukarki -  kurier zawsze zamawiany jest na kolejny dzień od daty zlecenia.
 
 
UPS Standard
 
To najdroższa, ale jednocześnie najlepsza firma kurierska na rynku. Polecamy zamówienie kuriera UPS w przypadku przesyłek pilnych, gdzie zależy nam na terminowym odbiorze i doręczeniu do odbiorcy. Usługa ta pozwala na zaplanowanie dnia i przedziału godzinowego, w którym kurier przyjedzie do nadawcy, jednocześnie mamy pewność 99%, że przesyłka dotrze do adresata następnego dnia. Niestety zamawianie kuriera na ten sam dzień wiąże się z dodatkową opłatą, podobnie jak dostawa pod adres prywatny.
 
 
UPS Express Saver
 
Dzięki tej opcji klienci zyskują pewność, że ich przesyłka dotrze do adresata w następnym dniu roboczym. To rodzaj oferty dedykowany dla wszelkich osób, którym zależy na czasie. Usługę cechuje:
 
- zwrot kosztów w sytuacji nieterminowego dostarczenia;
 
- doręczenie najpóźniej na koniec dnia (w przesyłkach ekspresowych dla wybranych adresów nawet do godziny 9 lub do godziny 12);
 
- bardzo wygodna forma odbioru – „od drzwi do drzwi”.
 
 
 
UPS Express
 
Rodzaj usługi, która zapewnia doręczenie do większości ośrodków handlowych w Polsce do godziny 12.00 następnego dnia roboczego:
 
- zwrot kosztów w sytuacji nieterminowego dostarczenia;
 
- doskonała opcja dla pilnych przesyłek, które muszą być dostarczone rano;
 
- wygodna forma realizacji „od drzwi do drzwi”.
 
 
 
UPS Express Plus
 
To rozwiązanie opracowane z myślą o najpilniejszych przesyłkach. Zostają dostarczone do godziny 9.00 następnego dnia od daty odbioru paczki przez kuriera od nadawcy. Niestety ta opcja jest dostępna tylko do adresatów mieszkających w największych miastach.
 
Zapewnione są warunki realizacji:
 
- zwrot wszystkich nakładów poniesionych z tytułu nadania przesyłki w przypadku niedotrzymania terminu dostawy;
 
- najlepsza opcja, gdy zachodzi konieczność dostarczenia przesyłki na początku dnia;
 
- gwarancja pewności zapewnione przez priorytetową obsługę na każdym etapie realizacji usługi;
 
- wygodny tryb realizacji w formule „od drzwi do drzwi”.
 
 
TNT
 
Wkrótce zostanie dodana nowa usługa, kurier firmy TNT, który łączy w ofercie TaniKurier.com korzyści płynące z terminowości, wysokiej jakości obsługi oraz korzystnej ceny. Jednocześnie ta firma kurierska zapewnia możliwość wysyłki paczki kurierem praktycznie na cały świat.
 

Cennik DHL
 
DHL to niemiecka firma z 50-letnią tradycją w dostarczaniu przesyłek do 220 krajów świata. Wraz z miliardami paczek dostarczonych w systemie „od drzwi do drzwi”, zyskała renomę niezawodnej, a jednocześnie oferującej usługi w zrównoważonych cenach. Korzystając z platformy TaniKurier.com, można korzystać ze wszystkich atutów współpracy z niemieckim liderem w branży przesyłek, oszczędzić czas, a jednocześnie przekonać się, że cennik usług DHL w platformie TaniKurier.com  jest bardziej atrakcyjny niż ten dostępny na stronie niemieckiego przedsiębiorstwa.
 
Gwarantowane są ceny nawet kilkadziesiąt procent niższe niż bezpośrednio na stronie przewoźnika. Cennik DHL dostępny wyłącznie dla klientów TaniKurier.com.
 
Najczęściej wybieraną przez klientów usługą jest DHL Standard. To gwarancja niskiego kosztu przesyłki oraz terminu doręczenia szacowanego na kolejny dzień roboczy. W przypadku tych paczek, istotna jest waga - cennik DHL różnicuje te ważące od 1 do 20 kg oraz cięższe - od 21 do 32 kg. W DHL koszt wysyłki tych pierwszych zaczyna się od 17.99 złotych, zaś drugich od 19.99 złotych.
 
Każdą paczkę można dodatkowo ubezpieczyć. Przy wartości przesyłki od 500 zł do 50 000 zł, dolicza się jedynie 3 zł.
 
W DHL istnieje również możliwość zamawiania przesyłek za pobraniem (COD), a należność pobrana przez kuriera jest przekazywana na rachunek bankowy nadawcy. W przypadku tej usługi odbiorca przesyłki jest zobowiązany uregulować podaną kwotę w gotówce. Cennik przesyłek DHL za pobraniem waha się od 5 do 6 zł w zależności od wartości przesyłki.
 
Lista państw, do których docierają kurierzy:
 
Austria
Belgia
Bułgaria
Chorwacja
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Litwa
Luksemburg
Łotwa
Monako
Niemcy
Portugalia
Rumunia
Słowacja
Słowenia
Szwecja
Węgry
Wielka Brytania
Włochy i inne
Polska Ukraina.

Publikacja promocyjna.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA