BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

W Morawicy nie brak koneserów, którzy znają się na rzeczy

07.05.2017 / czytano: 2197 razy

Lodziarnia Lody spod Łysicy, trochę wbrew jeszcze niepewnej aurze ogłosiła jednak zdecydowanie już pełnię wiosny w Morawicy i tegoroczny sezon lodów już rozpoczęty na dobre.

Lody spod Łysicy sprzedawane są mobilnie, dostarczane są na festyny, przyjęcia rodzinne, wesela w województwie świętokrzyskim, ale
nie tylko, bo z innych regionów zgłaszają zainteresowanie handlowcy, a także klienci zamawiający przyjazd mobilnego punktu sprzedaży.

REKLAMAFirma mieści się w Morawicy przy ul. Złotej. Lody spod Łysicy wytwarzane są z naturalnych produktów, bez konserwantów. Dostarczane są samochodem chłodnią na zamówienia w handlu mobilnym na festyny i różne specjalne okazje, jak urodziny, śluby, komunie itp. – Działamy w województwie świętokrzyskim, ale nie tylko – mówi Marta Smal, menadżer sieci usługowej 
mobilnych stanowisk sprzedaży lodów. 
– Otrzymujemy zgłoszenia także z innych regionów.

Inauguracja lodowego sezonu przyciągnęła w Morawicy sporo zainteresowanych wachlarzem lodów w ciekawych, często zaskakujących smakach.

Nie tylko dla dzieci są one atrakcją, bo wśród dorosłych także nie brakuje koneserów lodowych deserów.

Lody spod Łysicy są tworzone według tradycyjnych receptur, przekazywanych z pokolenia na pokolenie
- w wielu smakach: brzoskwiniowe, chałwowe, czekoladowe, czekoladowe z chili, dupplo, jogurtowe, karmelowe, kinder bueno, makowe z miodem gryczanym, malinowe, marcepanowe, miodowe, pistacjowe, różane i  wiele innych. 
   

W sprzedaży są także dietetyczne sorbety, wytwarzane tylko z naturalnych składników, bez chemicznych barwników, o smaku: jagodowym, pomarańczowym, czarnego bzu, ananasowym.
   
Menadżerowie sprzedaży poszukują kontaktów z partnerami w wielu regionach, z organizatorami imprez, wesel, prezentacji, festynów, festiwali, koncertów w plenerze, zawodów sportowych itd.

Agencje organizujące eventy, agencje hostess i inne promocyjne mogłyby nawiązać korzystną współpracę.

Można się w tej sprawie kontaktować
z Martą Smal z sieci:
Lody spod Łysicy, e-mail: 
lodyspodlysicy[@]onet.pl ,

tel. 576 717 306  i  576 717 307.
 

   

(ac)
 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA