BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

W październiku Misja Gospodarcza w Gruzji

08.09.2016 / czytano: 2104 razy


24 – 29 października 2016 roku Misja Gospodarcza zaprezentuje w Gruzji oferty polskich firm małej i średniej przedsiębiorczości, a także większych i największych zakładów przemysłowych.
 
Zgłoszenia ofert przyjmuje Agencja Handlowa Eurotrader321.pl

REKLAMAFirmy różnych branż mogą zgłaszać chęć uczestniczenia w Misji Gospodarczej w Gruzji 24 – 29 października br.  – Pomagamy firmom zainteresowanym sprzedażą produktów na terenie Europy oraz w krajach dawnego Związku Radzieckiego - zaprasza Agnieszka Walkowska-Thomsen, dyrektor eksportu agencji www.Eurotrader321.pl, która reprezentuje polskie firmy w zespołach aż 39 tysięcy agentów sprzedaży w wielu krajach Europy.  - Kontakty z kontrahentami zagranicznymi w wielu branżach organizuje sieć agentów handlowych sprzedających produkty w całej Europie.

Agencja handlowa Eurotrader321.pl  w różnych wersjach językowych oferuje zagranicznym kontrahentom i klientom coraz większą ofertę polskich fabryk i innych producentów.  

Polski biznes ma coraz więcej do oferowania w 
wielu krajach. W tej wielkiej światowej konkurencji
   
małymi kroczkami, ale zdecydowanie zdobywamy miejsce na rynkach, nie tylko dzięki ciągle niskim kosztom wytwarzania, ale także wysoką jakością produkcji i oryginalnością wzornictwa.
  
Ścieżki do zagranicznych rynków zbytu przeciera polskim producentom agencja Eurotrader321.pl, która reprezentuje polskie firmy w zespołach agentów sprzedaży w wielu krajach Europy.
 
Wylot uczestników Misji Gospodarczej do Gruzji nastąpi w poniedziałek, 24 października, z lotniska Katowice – Pyrzowice. Po przylocie grupa zostanie zakwaterowana w hotelu w mieście Martvili, a następnego dnia zaplanowane jest spotkanie z burmistrzem i lokalnymi przedstawicielami biznesu Martvili oraz zaproszeni będą handlowcy sklepów internetowych i tradycyjnych.
 

    W kolejnym dniu wizyty, w czwartek, 27 października grupa pojedzie do stolicy Gruzji, Tbilisi, gdzie odbędą się kolejne spotkania biznesowe z handlowcami internetowymi i tradycyjnie sprzedających.

Ostatni dzień Misji Gospodarczej będzie przeznaczony na indywidualne rozmowy z zainteresowanymi współpracą firmami gruzińskimi.
 
Powrót uczestników na lotnisko w Katowicach – Pyrzowicach nastąpi 30 października, w niedzielę, o wczesnej godzinie.
 
Przewidywany koszt udziału jednej osoby to 1250 euro. Cena obejmuje: przeloty samolotem, noclegi, śniadania i obiadokolacje, przejazdy na trasie Martvili - Tbilisi – Martvili. Ilość miejsc jest ograniczona. 
Szczegółowych informacji na temat uczestnictwa w Misji Gospodarczej do Gruzji udziela Agencja Handlowa Eurotrader321.pl, tel. 0048 603  903  979  lub  0048  690 004  143, e-mail: info[@]eurotrader321.pl
 
Gruzja jest najbardziej proeuropejskim krajem na Kaukazie. Dzięki pomocy Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego od 2000 r. dokonała zasadniczego rozwoju gospodarczego osiągając spory wzrost produktu narodowego brutto (PKB) i zwalczyła inflację oraz podjęto tam radykalne działania antykorupcyjne. Gruzja przeszła poważną transformację ustrojową przechodząc z gospodarki planowej w stylu ZSRR do systemu wolnorynkowego, opartego na prywatnej własności. W 2006 roku Bank Światowy określił Gruzję najlepiej reformowanym krajem na świecie.
 
Ze względu na brak znaczących surowców naturalnych Gruzja intensywnie rozwija koncepcję kraju, jako „łącznika” pomiędzy wschodem a zachodem oraz północą a południem. W 2014 roku weszła w życie umowa o wolnym handlu pomiędzy UE a Gruzją, dzięki której zostały zniesione cła w obrocie między państwami – stronami umowy. Gruzja rozwija turystykę, ale także kładzie nacisk na rozwój rodzimego przemysłu, nie zaniedbując rolnictwa i przetwórstwa żywności. Pośredniczy w handlu z Rosją, mimo znanych napięć politycznych.
 
W ostatnich latach znacząco wzrósł eksport gruziński do Rosji, co wywołało wzrost popytu na rynku wewnętrznym, zwłaszcza na towary sektora FMCG konsumpcyjne. A podpisany układ stowarzyszeniowy z UE dał silny impuls do rozwoju turystyki, unowocześnienia rolnictwa, wielu dziedzin produkcji i rozwoju handlu. Historyczne związki Gruzji z Polską sprawiają, że Polacy są w tym dość odległym kraju mile widziani.  

(ac)

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA