BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

We wtorek, 28 marca w Krakowie spotkanie osób zainteresowanych wdrożeniem reformy emerytalnej w Ukrainie

24.03.2017 / czytano: 1262 razy

 
Władze państwowe Ukrainy wprowadzają reformę emerytalną, podobną do polskiego systemu ubezpieczeń emerytalnych OFE. Polscy specjaliści rynku ubezpieczeń angażują się w tych działaniach, korzystając z wieloletniego doświadczenia wypracowanego w trakcie wprowadzania polskiej reformy emerytalnej.
 
Poszukiwani są współpracownicy, zarówno Polacy, jak i Ukraińcy przebywający w Polsce i w Ukrainie. Przeprowadzane są szkolenia osób, które licznie zgłaszają zainteresowanie.

REKLAMANie jest wymagany jakiś określony profil wykształcenia, bo najważniejsze są motywacje do kontaktów z ludźmi i po szkoleniu łatwo jest tworzyć swoją sieć klientów oraz dodatkowych 
menadżerów zawierania umów. 

To nic trudnego, bo w Ukrainie te ubezpieczenia emerytalne będą za kilka miesięcy obowiązkowe dla obywateli Ukrainy. Brak podpisania umowy będzie skutkował karą grzywny i zakazem opuszczania kraju, do czasu wybrania oferty ubezpieczenia emerytalnego.  
- Do objęcia umowami jest w Ukrainie
aż około 20 milionów obywateli, w szerokim przedziale wiekowym od 16
do 55 lat 
- mówi Jolanta Szymańska, 
   
specjalistka ubezpieczeń. - Dla porównania, w Polsce system Otwartych Funduszy Emerytalnych objął tylko 9,5 miliona osób.

Najbliższe spotkanie i szkolenie specjalistów w Krakowie odbędzie się we wtorek, 28 marca 2017 roku przy ulicy Sukienniczej 2 o godz.17 w biurze Idea Hub. W podobnych spotkaniach w Polsce i w Ukrainie wzięło udział już ponad 1 tysiąc osób. Osoby zainteresowane uczestniczeniem w organizowaniu powszechnej, ustawowo obowiązującej działalności ubezpieczeniowej w Ukrainie mogą zgłaszać się do Jolanty Szymańskiej mailowo: jolantaszymanska9[@]wp.pl lub telefonicznie +48  691  075  361 lub osobiście na spotkanie.
 
Prelegentem będzie Robert Mikulec, doświadczony doradca MDRT, elitarnego klubu, który zrzesza agentów ubezpieczeniowych z różnych krajów oraz Europejskiej Akademii Planowania Finansowego. Jest to także propozycja dla Ukraińców przebywających w Polsce. Podobne seminaria odbywają się także w miastach ukraińskich, głównie w Kijowie i Lwowie.

Więcej w webinarium: https://www.youtube.com/watch?v=D28CRGfSxbM&feature=youtu.be
 
(ac)


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA