BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Wiekowy surowiec, nowoczesna technologia Ecowood

03.02.2020 / czytano: 1136 razy

 
W fabryce Ecowood do produkcji drzwi, podłóg i schodów wykorzystywany jest tylko wysokiej jakości, naturalny, europejski dąb.

Doświadczenie, ciągły rozwój, miłość do dębu to prawdziwe fundamenty na których kierownictwo i pracownicy Ecowod opierają działalność firmy i jednolitość zespołu.

REKLAMADrewno dębowe w najlepszej jakości  
 
Dąb jest ograniczonym zasobem przyrody. Do produkcji używane jest w Ecowood wyłącznie dojrzałe, najwyższej jakości drewno dębowe, w wieku ponad 100 lat, z tartaku należącego do firmy.  - Sami kontrolujemy jakość drewna do dalszego przetwarzania – podkreśla Daniel Zakrzewski z kierownictwa fabryki Ecowood. - Z wielką odpowiedzialnością, począwszy od samego początku procesu aż do gotowego produktu.    
 
Suszenie drewna - wolniej znaczy lepiej  

Wysoką jakość uzyskuje się w Ecowood dzięki specjalnej technologii przygotowania i przetwarzania drzewa. Zwłaszcza suszenie to nadzwyczaj istotny etap przygotowania drewna, decydujący o długowieczności wyrobu, dlatego specjaliści Ecowood użytkują najlepsze suszarnie, od niezawodnych producentów. Drewno suszone jest w powolnych procesach, pod stałą kontrolą temperatury i wilgotności.  
 
Dębowa podłoga zapewnia naturalne ciepło drzewa pod nogami, służy przez długie lata, gwarantuje ponadczasowy
   
styl i gwarantuje przyjemną atmosferę w domu. Szeroki wybór kolorów, bogata oferta Ecowood daje pełne możliwości dopasowania produktu do idealnego pomysłu na wyposażenie wnętrza domu, mieszkania czy innego obiektu.    
 
Najnowsze technologie i urządzenia  
 
W procesie produkcji stosowane są najnowsze urządzenia i technologie. Zaawansowane obrabiarki z dużą precyzją wycinają według rysunków technicznych schody lub elementy drzwi najbardziej wymyślnych i wymagających kształtów. W ostatnim czasie inwestycje Ecowood w sprzęt produkcyjny wyniosły około 3,9 mln Euro.  
 
Fabryka Ecowood produkuje na Litwie, korzystając z zasobów pięknych, ponad 100-letnich dębów, a jej wyroby cenione są w licznych krajach całej Europy, do których Ecowood eksportuje produkty dębowe. Tworzone przez specjalistów rozwiązania stylistyczne dla mieszkań, biur, salonów, restauracji i innych obiektów są doceniane przez światowych klientów i uważane za wzorzec harmonii unikatowej tradycji i subtelnego, eleganckiego stylu wyposażenia mieszkań i innych obiektów mieszkalnych i innych użytkowych.    
 
Odpowiednie na ogrzewanie podłogowe  
 
Dąb jest drewnem twardym, trwałym i dobrze przewodzącym ciepło. Ecowood produkuje dębowe warstwowe deski podłogowe dwu- lub trójwarstwowe, charakteryzujące się maksymalną stabil-
nością i doskonale nadające się do stosowania przy ogrzewaniu podłogowym. - Kontrolujemy
jemy i jesteśmy odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw: od selekcji drewna, dostarczenia do zakładu, precyzyjnego cyklu przygotowania technologicznego drzewa, produkcji po fachową instalację i udzielenie gwarancji
– wyjaśnia etapy produkcji Daniel Zakrzewski.   
 
Drzwi dębowe wewnętrzne  
 
Gama kolorów pozwala na idealne dopasowanie drzwi do ogólnego stylu wnętrza. Jakościowe okucia nadają wyjątkowość i elegancję. Ecowood ma w swojej ofercie pełne drzwi dębowe, jak również drzwi z przeszkleniami. Drzwi są produkowane wyłącznie z dojrzałego drewna dębu najwyższej jakości. Dzięki temu produkty Ecowood są długowieczne, odporne na działanie czynników zewnętrznych, trwałe oraz doskonale izolują dźwięk.  
 
Schody dębowe  
 
Schody stanowią bardzo ważny element wnętrza. Odpowiednio dobrane schody dębowe o wysokiej jakości wykonania materiałów nadadzą mieszkaniu solidności, wartości, komfortu oraz stylu.   Na potrzeby każdego klienta specjaliści Ecowood projektują i produkują dębowe schody indywidualnie na każde zamówienie. Gama kolorów i nasze możliwości produkcyjne pozwalają na zaoferowanie klientowi tego, co w jego interiorze będzie prezentować się najlepiej, a także zapewni komfort i styl.  
 
Najbardziej zaawansowany proces produkcyjny  
 
Inteligentne zrobotyzowane obrabiarki są w stanie ukształtować nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje schodowe. Cięcie i kształtowanie stopni schodowych, konstrukcji bądź elementów ozdobnych odbywa się dokładnie według rysunku.  
 
Więcej: www.StylDrzewa.pl

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA