BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Wiosna Biedronia dotarła do Nowego Sącza

28.02.2019 / czytano: 323 razy

PiS dzieli Polaków na lepszych i gorszych. Na tych, którym warto pomagać i na tych, którym nie warto. Tak nie może być!

REKLAMAOdbyło się pierwsze robocze spotkanie Wiosny Biedronia w Nowym Sączu, które poprowadził Sylwiusz Stojda koordynator lokalnych struktur.

Mieszkańcy naszego regionu zasługują na równe traktowanie, wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak naprawdę jest w naszym regionie. Ludzie ciężko pracują płacą podatki a ci, co są przy żłobie dzielą ten dochód pomiędzy sobą. W okradaniu społeczeństwa nie przeszkadzają im barwy polityczne, tutaj działają zgodnie ponad podziałami  – stwierdził z rozgoryczeniem jeden z uczestników spotkania.

Emocje wyciszał Sylwiusz Stojda: Od wielu lat angażuje się w politykę samorządową i ogólnopolską, bo uważam, że dialog to podstawa budowania społeczeństwa obywatelskiego, na którego tworzeniu bardzo mi zależy. Jestem inicjatorem struktur samorządowych Młodzieżowej Rady Miasta mojego regionu. Uzyskałem tytuł Młodego Ambasadora Tolerancji w ramach fundacji Nomina Rosae, jestem również jednym z inicjatorów organizacji Kawiarenek Obywatelskich. Obecnie studiuję prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego – przedstawił się krótko koordynator lokalnych struktur. Jego zadaniem jest zbudowanie struktur w powiecie nowosądeckim, nowotarskim, limanowskim i gorlickim.
Za:http://wiescigor.pl/

pp12

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA