BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Wokalistka z Wadowic nagrała trzeci singiel

20.04.2018 / czytano: 627 razy

W Wadowicach został nagrany teledysk ilustrujący nowy, trzeci singiel Kariny Opyrchał pt. „To twój dzień”.
Produkcją zajął się Grzegorz Ryba, utwór wydany został nakładem wytwórni Delphy Records, a teledysk pojawi się w sieci w maju. 

Wcześniej uzdolnioną Wadowiczankę do współpracy przy nagraniu singla pt. "Symfonia odwagi" zaprosił producent Konrad Leszczyński, który współpracował z takimi artystami, jak Honorata Skarbek Honey, Radek Tarach czy Saszan. Uczestniczka programu telewizyjnego “Zostań Gwiazdą” w Tele 5.

REKLAMAWcześniejsze single wokalistki zdobyły po 10 tysięcy wyświetleń, https://youtu.be/AxVS5CarwCg oraz https://youtu.be/IHoq2yEdBH4 ,  a także gościły w audycjach muzycznych popularnych rozgłośni radiowych i pojawiły się na kilku listach przebojów.
 
- „To twój dzień” to utwór popowy, niosący dobrą energię i podnoszący na duchu – Karina Opyrchał zachęca do wysłuchania piosenki. – Nagranie dostępne jest pod adresem:
http://y2u.be/KIgZY-PMxuQ

Teledysk został zrealizowany w Wadowicach na Placu Jana Pawła II.
W nagraniu wystąpili mistrzowie pokazów rowerowych Team Kramarczyk, pokazy taneczne DINO oraz aktorzy: Patryk Maciejczyk, Gabrysia Pamuła, Leszek Kajfasz i Rafał Bandoła. 

Karina Opyrchał to tajemnicza z wyglądu dziewczyna, która uwielbia
   
wyzwania artystyczne. Ta młoda wokalistka wychowała się w Wadowicach, a  obecnie mieszka w Niemczech. Pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych.

Jest również absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Znana jest z własnych interpretacji popularnych przebojów, które wykonuje solo, a także z innymi wokalistami.
 
Ponadto zawodowym zajęciem Kariny jest fotomodeling. Kiedy potrzebuje się wyciszyć - zwiedza nowe miejsca na świecie podróżując i pokonując rocznie tysiące kilometrów. Wokalistka bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, a także jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą. Jednym z największych osiągnięć artystki jest zajęcie III miejsca na Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" w 2017 r.
 
Artystka skupia się obecnie nad swoim autorskim materiałem utrzymanym w stylistyce popowej. Przed rokiem odbyła się premiera pierwszego autorskiego singla „Powiedziałeś mi” z teledyskiem, nakładem wytwórni Delphy Records. Wokalistka pracuje nad kolejnym materiałem, a przed pół rokiem odbyła się premiera drugiego singla wraz z teledyskiem, który powstał w Niemczech.
Singiel dostępny również na platformach streamingowych.
 
Karina Opyrchał jest także ambasadorką Fundacji Uśmiech Puchatka pomagającej dzieciom, osobom w starszym wieku i innym potrzebującym pomocy.
 
(ac)

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA