BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Wybielanie zębów po leczeniu endodontycznym. Odzyskaj śnieżnobiały uśmiech!

21.11.2023 / czytano: 1313 razy

    Na zabieg wybielania zębów mogą zdecydować się nie tylko osoby, które zajmują się obsługą klienta i zajmują ważne stanowiska.

Śnieżnobiały uśmiech dodaje pewności siebie
i sprawia, że chętniej nawiązuje się kontakty międzyludzkie. Wykonanie zabiegu wybielania zębów mogą rozważyć pacjenci, którzy mają przebarwienia na szkliwie z powodu picia kawy, palenia papierosów bądź leczenia endodontycz-nego.

Jeśli chcesz odzyskać pewność siebie, sprawdź, czym wybielać zęby oraz jak działa nakładka wybielająca zęby i lampa BEYOND™.


REKLAMAWybielanie zębów metodą nakładkową zyskuje szereg zwolenników. Prosty, szybki
i nieinwazyjny zabieg sprawia, że inne metody wybielania zębów są stopniowo wypierane z powodu wiążącego się z nimi dyskomfortu lub ryzyka uszkodzenia szkliwa. Efekt wybielania zębów utrzymuje się nawet do 2 lat, dlatego warto wykonać zabieg, by na długi czas pozbyć się przebarwień na zębach. Dodatkowo warto poddać się zabiegowi wybielania zębów, jeśli ma się pociemniałe zęby z powodu leczenia endodontycznego.
 
Wybielanie zębów Poznań lampą BEYOND™

Jak wybielać zęby szybko i bezpiecznie? Przede wszystkim powinno się odstawić wszelkie chemiczne wybielacze do zębów dostępne w drogeriach i aptekach. Wybielanie zębów lampą można wykonać na wszystkich zębach, w tym na zębach pozbawionych żywej miazgi z powodu leczenia kanałowego.

Preparat wybielający umieszcza się na specjalnej nakładce, a następnie uruchamia się lampę. Jej światło aktywuje nadtlenek wodoru i inne substancje rozjaśniające szkliwo. Wybielanie zębów u dentysty za pomocą lampy BEYOND™ to również okazja do pozbycia się nadwrażliwości. Jeśli ząb po leczeniu kanałowym lub inny ząb w szczęce cechuje się nadmierną reakcją na temperaturę, wybielanie zębów lampą pomoże się jej pozbyć.


 
Profesjonalne wybielanie zębów martwych
 
Wybielanie zębów Poznań to atrakcyjna opcja dla osób, które mają martwe zęby po przeprowadzonym leczeniu endodontycznym. Lampa szybko poprawia wygląd zębów zdrowych i żywych, jednak w przypadku leczenia kanałowego potrzeba nieco większej pracy ze strony stomatologa.

Jak wybielać zęby martwe? W ich przypadku można zastosować usunięcie tradycyjnego wypełnienia i zastąpienie go preparatem wybielającym. Preparat wypełnia ząb i stopniowo go rozjaśnia. Wymienia się go 3-4 razy w zależności od potrzeb za każdym razem stosując tymczasowe wypełnienie zabezpieczające.
Koniec leczenia polega na założeniu wypełnienia kosmetycznego.Materiał zewnętrzny.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA