BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

ZAGRAJĄ I ZAŚPIEWAJĄ DLA ZUZI – 20 CZERWCA

05.06.2013 / czytano: 1258 razy

W czwartek 20 czerwca br. o godz. 18.00 na auli Gimnazjum nr 1 w Tczewie, odbędzie się koncert charytatywny zorganizowany dla chorej na mukowiscydozę Zuzi Koszałka. Dobrowolne datki zebrane na imprezie zostaną przeznaczone na leczenie dziewczynki.

REKLAMAKażdy dzień z mukowiscydozą to bezustanna walka o życie. Dziecko wymaga całodobowej opieki. Zuzia korzysta ze specjalistycznego inhalatora. Rodzice cały czas czekają na kamizelkę drenażową, która ma pomóc w oddychaniu. Ponadto dziewczynka musi zażywać drogie lekarstwa, które są potrzebne jej do życia. Koszty leczenia przekraczają możliwości rodziny. Jedyną nadzieją na lepsze jutro jest nagłaśnianie akcji charytatywnej i szukanie pomocy u dobrych ludzi.

Na koncercie wystąpią utalentowani artyści, muzycy i wokaliści: Bartek Haftkowski, Dawid Pohnke, Martyna Litwińska, Mateusz Eliasz, Eliza Myszkiewicz, Kornelia Huk, Joanna Ackermann, Paweł Waruszewski, Paweł Kalwa, Kamila Gackowska, Olga Lewińska, Maciej Sinkiewicz, Monika Birna, Oliwia Raduńska, Michał Łódtka, Paweł Mincer, Michał Martyniak, Patrycja Wojtaś i Marcin Maliszewski.

Koncert poprowadzą organizatorzy Małgorzata Mincer oraz Marcin Maliszewski.

Z pewnością nie zabraknie wielkich emocji! Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji można znaleźć na stronie Fundacji Matio: www.mukowiscydoza.pl
i na stronie Zuzi: www.zuzannakoszalka.webnode.com.


      OPRAWĘ MUZYCZNĄ DO KONCERTU ZAPEWNIA JACEK KLOC
                          ZAPRASZAMY NA STRONĘ WWW.KODA.INFO.PL

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA