BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Zapowiedzi telefoniczne, powitania telefoniczne, nagrania lektorskie tworzą wizerunek firmy na infolinii lub call center

24.03.2021 / czytano: 923 razy

 
   
Profesjonalne powitanie klienta w infolinii ma wpływ na wizerunek marki. Każdy, nawet pojedynczy detal składa się na końcowy sukces.
 
Przyjazne i miło brzmiące automatyczne powitania i zapowiedzi telefoniczne pozwalają uzyskać najlepsze pierwsze wrażenie oraz zyskać w oczach i… uszach klientów.


REKLAMACo powinno zawierać powitanie telefoniczne?
 
Ważne, aby nie zirytować i nie zmęczyć klienta lub interesanta zbyt dużą ilością informacji. Tekst nie może być ani za krótki, ani za długi. Dajmy telefonującemu to, po co zadzwonił.
 
Przywitajmy osobę dzwoniącą, podając przy tym nazwę firmy, aby utrwalała się ona w pamięci interesanta. Jeśli rozmowy są nagrywane, to interesanci muszą być o tym poinformowani oraz poinformowani o przetwarzaniu danych osobowych.
 
 
W dalszej części nagranego przywitania wskazać trzeba możliwe warianty tematów, które można załatwić na infolinii.
Przykład takiego podstawowego tekstu przywitania telefonującego:
 
 
Witamy w firmie – tu nazwa firmy. Cieszymy się, ze do nas dzwonisz.
 
Jeśli chcesz poznać naszą ofertę – wybierz 1,
 
Jeżeli potrzebujesz pomocy technicznej przy konfiguracji urządzenia – wybierz 2,
 
Jeżeli dzwonisz w innej sprawie poczekaj na zgłoszenie naszego pracownika.
 
W trosce o zapewnienie najwyższej jakości obsługi rozmowy mogą być nagrywane.
 
 
Nagranie lektorskie zapowiedzi telefonicznej swoim głosem realizuje Karol Szałapski. - Mam spore doświadczenie, ponieważ działam w tej branży już ponad dekadę – podkreśla. - Do tej pory współpracowałem z różnymi cenionymi brandami znanymi każdemu. Podchodzę profesjonalne do każdego, nawet najmniejszego zamówienia. Staram się, aby zlecający kolejne realizacje mieli po prostu poczucie, że dobrze zrobili, decydując się na współpracę z moją osobą.
 
Samo doświadczenie w branży oraz profesjonalne podejście do zawodu to jednak nie wszystko. Liczy się także możliwość skorzystania z właściwie wyposażonego studia. Profesjonalnie wyposażone studio Karola Szałapskiego gwarantuje, że nagrywanie zapowiedzi telefonicznych oraz powitań odbywa się zgodnie z wymaganymi standardami. Nie tylko chodzi o jakość materiałów na najwyższym możliwym poziomie, ale także o szybkie wykonywanie zleceń. - Zdaję sobie sprawę, że aktualnie wielu osobom zależy na czasie – dodaje lektor. - Pracuję zatem szybko i sprawnie, a dobre studio mi to umożliwia. Jestem w stanie wykonać powitania oraz zapowiedzi telefoniczne nawet jeszcze tego samego dnia.
 
 
Powitania i zapowiedzi telefoniczne – czy to konieczność?
 
Przymusu nie ma, ale czy będzie to dobra postawa? Zastanówmy się, co można na tym zyskać… Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że taka firma jest odbierana jako idąca z duchem czasu. Ma to wpływ na wizerunek marki, a jak wiadomo, każdy, nawet pojedynczy detal składa się na końcowy sukces.
 
Coraz rzadziej można obecnie spotkać zaś przedsiębiorstwa korzystające ze sztucznych głosów, czyli syntezatorów. Po prostu brzmi to nienaturalnie. Klienci od pierwszego kontaktu z takim przedsiębiorstwem czują się w pewien sposób nieswojo…
 
Odpowiednio wykonane powitania, a także zapowiedzi telefoniczne pozwalają natomiast uzyskać właściwe pierwsze wrażenie. Profesjonalny lektor potrafi bowiem optymalnie operować swoim głosem. Dopasowuje barwę, tonację, a także szybkość do konkretnej sytuacji. Przyjemny głos sprawia, że czas oczekiwania – na przykład na kontakt z konkretnym działem – przebiega po prostu w odpowiedniej atmosferze.
 
Szczegóły i szersza oferta: https://szalapski.pl


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA