BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Zapraszamy na koncert Natalii Żebrowskiej

12.10.2018 / czytano: 710 razy

Natalia Żebrowska - rozwijająca się artystka, będąca już od wielu lat na scenie, w końcu, za namową publiczności postanowiła rozpocząć swoją wokalną karierę solową. Już w najbliższy czwartek będzie można ją zobaczyć z nietypowym repertuarem pod postacią Cover concertu. Artystka zdradziła, że usłyszymy znane kawałki w spokojnym klimacie. Będzie także tanecznie i baśniowo. Wisienką na torcie ma być długo oczekiwana premiera autorskiego kawałka pt. "Everything I've shared"!

REKLAMAKoncert odbędzie się w wyjątkowym miejscu jakim jest indyjska restauracja Kalyan dhaba. Cechuje ją wielka gościnność, niesamowite jedzenie, aromatyczne przyprawy i orientalny klimat. Poznawanie kultur i wzajemna tolerancja będzie więc hasłem przewodnim koncertu "Meet me up", gdzie każdy odwiedzający może spotkać się z inną przyjaźnie nastawioną osobą.
 
Dla wszystkich wyczekujących koncertu informujemy, że odbędzie się on 18 października (najbliższy czwartek) o godzinie 19.30. Restauracja Kalyan dhaba mieści się na Warszawskiej pradze przy ulicy Zamoyskiego 26 A. Bilety można nabyć przy wejściu, dzieci do lat 3 wchodzą za darmo.
 
Po więcej szczegółów zapraszamy na Facebooka Natalii TUTAJ, , bądź bezpośrednio na stronę wydarzenia TUTAJ
 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA