BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Zorganizuj drewno w swoim ogrodzie na stylowym stojaku

16.07.2019 / czytano: 3870 razy


Mamy środek lata, ale właśnie teraz jest sezon zakupów drewna kominkowego na przyszłą zimę. Bo gdy przyjdą jesienne deszcze, a jeszcze potem spadnie śnieg, to byłoby na to za późno. Ale niegospodarnością byłoby przechowywanie zapasu drewna kominkowego w bezładnie rozrzuconej pryzmie, tworzyłoby to nieporządek w ogrodzie.
 
Doradzamy wykorzystanie stojaka na drewno kominkowe i opałowe, o optymalnej objętości 1 metra sześciennego drewna. 

 

REKLAMATaki estetyczny i wytrzymały stojak zapewnia niezbędne warunki do długotrwałego, stopniowego schnięcia i prawidłowego składowania drewna na opał w piecu lub kominku na zewnątrz i wewnątrz. Można wybrać także opcję z pokrowcem zabezpieczającym drewno przed wilgocią, deszczem i śniegiem.  
 
To także ozdoba ogrodu. Stojak ze sklepu internetowego ePraktyk.pl to nie tylko funkcjonalność, ale pełni również rolę dekoracyjną. Nierdzewny, pomalowany proszkowo pięknie prezentuje się zarówno na tarasie, jak i obok domu, co potwierdzają zdjęcia znajdujące się w galerii w serwisie sklepu internetowego ePraktyk.pl. A przede wszystkim taki stojak na drewno wspomaga proces suszenia drewna i jego łatwe składowanie, a dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej jest stabilny i wytrzymały. To pewny sprzęt, który posłuży długie lata.

Nowoczesny i uniwersalny design doskonale skomponuje się otoczeniem w każdym stylu. Jest pojemny, przystosowany do ułożenia w nim aż
1 m sześć. drewna kominkowego.

Dzięki swojej funkcjonalności, praktycznemu zaprojektowaniu stojak na drewno kominkowe zapewnia dostęp do powietrza z każdej strony, dzięki czemu drewno będzie suche, nie będzie zagrożone pleśnią i zawilgoceniem. Dodatkową ochronę przed śniegiem i deszczem zapewnia mu wysokiej jakości pokrowiec – w wybranej opcji.  
   
  
Metalowe stojaki na drewno kominkowe Grab 1 i Grab 2 są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Swoją wytrzymałość zawdzięczają wykonaniu ze stali nierdzewnej oraz wykończeniu przy użyciu malowania proszkowego, zabezpieczającemu przed obiciami i zarysowaniami.  
 
Dzięki stojakom drewno jest odpowiednio wentylowane, co zapewnia mu idealne warunki do suszenia się. Stojak się bardzo prosto składa, jest wytrzymały i nie ulega korozji, wszystkie te zalety zapewniły mu tak dużą popularność za Atlantykiem. Jeżeli stojak ma stać na zewnątrz, warto rozważyć dokupienie dodatkowego pokrowca przeciwdeszczowego, który ochroni drewno przed wilgocią, deszczem oraz śniegiem.  
 
Proces montażu stojaka jest prosty, bez problemu podoła temu jedna osoba, której zajmie to zaledwie około 10-15 minut. Wszystko, co niezbędne podczas jego składania znajduje się w opakowaniu, które zawiera podstawowe elementy stojaka na drewno oraz dwa klucze, podkładki i śruby, instrukcję montażu. Instrukcja montażu stojaka na drewno dostępna jest również online.  
 
Otworzyć można także video na stronie: https://epraktyk.pl/stojak-na-drewno-grab-2.html     
 

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem internetowym: ePraktyk.pl

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA