BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Spektakl, koncert i śniadanie na trawie w ramach akcji "Niech żyje Rynek"

11.08.2017 / czytano: 116 razy

Przed nami kolejny, bardzo intensywny weekend z akcją "Niech żyje Rynek". Już w sobotę zobaczymy spektakl teatralny "Beczka śmiechu", natomiast dzień później spotkamy się na "Śniadaniu na trawie" oraz na koncercie fortepianowym Przemysława Pankiewicza.

REKLAMA12 sierpnia, o godz. 19:00 odbędzie się spektakl "Beczka śmiechu" w wykonaniu jednego z najpopularniejszych w Polsce teatrów ulicznych, wrocławskiego Teatru na Walizkach. Jak sugeruje już sam tytuł, spektakl to wybuchowa mieszanka komediowych wątków fabularnych. Tytułowa beczka to miejsce, z którego aktorzy wyciągają mnóstwo gagów, niecodziennych rekwizytów, niejednokrotnie zaskakując widza. Spektakl ma bardzo przewrotną fabułę: zarówno widzowie stają się aktorami jak i aktorzy - widzami. "Beczka śmiechu" to spektakl uliczny, który nawiązuje do tradycji teatru improwizacji, nowoczesnej rosyjskiej clownady oraz cyrku. W spektaklu możemy zobaczyć pokaz żonglerki, parodię akrobatyki oraz jazdę na monocyklu, a także pokaz tresury dzikich zwierząt, którymi są… sami widzowie tak wciągnięci w akcję, że wykonują wszelkie polecenia tresera. Pojawia się również postać hipnotyzera, który dzięki nadprzyrodzonym mocom tworzy z widzów konstrukcję nie do złamania.

Reklama                                                                                                                                                                                 _______________
Zakupy w Mysłowicach
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 530 - 639 - 395
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
_______________________________________________________
 
13 sierpnia akcja "Niech żyje Rynek" przeniesie się do urokliwego parku Zamkowego, gdzie od godz. 10:00 trwać będzie "Śniadanie na trawie". Na uczestników wydarzenia, oprócz samego śniadania, będą czekać także inne atrakcje - strefa dla dzieci oraz bookcrossing, przygotowane przez MBP, a także warsztaty jogi i interaktywny spektakl dla dzieci "Babcia Władzia i żarłoczna gąsienica".
 
O godz. 16:00 na mysłowickim Rynku odbędzie się koncert fortepianowy w wykonaniu Przemysława Pankiewicza, podczas którego usłyszymy muzykę filmową, utwory Fryderyka Chopina, a także muzykę jazzową i twórczość francuskiego kompozytora Erica Satie. Przemysław Pankiewicz to pianista jazzowy młodego pokolenia, student Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie. Artysta obecnie jest w trakcie realizacji swoich marzeń muzycznych. Uczy się i tworzy. (jkd)

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA