BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Produkcja rozdzielaczy FERRO przeniesiona do fabryki firmy w Czechach!

02.09.2013 / czytano: 1513 razy

Począwszy od dnia 2 września bieżącego roku, w związku z przeniesieniem części produkcji firmy FERRO do Czech, w sprzedaży dostępne będą rozdzielacze mosiężne wyprodukowane w fabryce w Znojmo.

REKLAMA

Stworzenie nowej linii produkcyjnej, jak również unowocześnienie procesu produkcji i montażu oraz cykl kontroli jakości pozwoliły firmie na  jednoczesne udoskonalenie i zwiększenie możliwości produkcyjnych dla produktów występujących w tej grupie asortymentowej.

W porównaniu z poprzednimi modelami rozdzielaczy urządzenia produkowane w Znojmo zaopatrzono w odpowietrzniki automatyczne  higroskopijne z możliwością odpowietrzania ręcznego, a także w nowe przepływomierze dające większą precyzję regulacji oraz zawory spustowe zapewniające dzięki obrotowemu korpusowi większą wygodę użytkowania.

Rozdzielacze powstające w czeskiej fabryce produkowane są z najwyższej jakości certyfikowanego mosiądzu CW617N. Dla komfortu odbiorcy uzyskały nowe opakowania, z oznaczeniem wskazującym na miejsce produkcji oraz uniwersalne etykiety. Z punktu widzenia użytkownika istotna jest także informacja, iż zachowane zostały wszystkie dotychczasowe kody produktów znajdujące się w katalogu FERRO.

Przeniesienie produkcji rozdzielaczy do fabryki w Znojmo stwarza firmie możliwość szybszych reakcji na zmianę popytu, udoskonalenia działań logistycznych i kontroli jakości produktów oraz zwiększenia dostępności urządzeń.FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA