BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Pocztówka z Ugandy – możesz ją otrzymać właśnie Ty !

31.07.2013 / czytano: 4505 razy


Ruszyła akcja Świeckich Misjonarzy Kombonianów „Pocztówka z Ugandy”. Dziewięć młodych osób zaangażowanych w ten ruch wraz z o. Maciejem Zielińskim, przez miesiąc przebywać będzie na północy tego kraju. Zamawiając pocztówkę z Czarnego Lądu wspiera się Dom Dziecka w Gulu, gdzie wolontariusze będą pracować.

REKLAMA
Młodzi ludzie będą pełnić posługę misyjną w Ugandzie w okresie od 29 sierpnia do 29 września br. Postarają się ułatwić naukę, pokazać ciekawe i kreatywne zajęcia oraz uatrakcyjnić czas małym Ugandyjczykom m.in. tym z domu dziecka. - Jedziemy rozeznać swoje powołanie, dać świadectwo życia chrześcijańskiego poprzez swoją pracę na rzecz ludności w dystrykcie Gulu. Chcemy głosić Chrystusa, nie tylko słowem, ale przede wszystkim czynami, swoją obecnością, postawami, miłością do bliźnich i odpowiedzialnym wykonywaniem swoich obowiązków – mówi wolontariusz i koordynator projektu Łukasz Wanot z Katowic.

By wesprzeć swoich podopiecznych, młodzi misjonarze postanowili przeprowadzić akcję „Pocztówka z Ugandy”.

- Nie każdy ma możliwość, by wyjechać do tak dalekiego od Polski kraju. Często marzenia przytłaczają obowiązki rodzinne, praca, zdrowie, studia, etc... Mimo tych przeszkód wciąż możesz pomóc! Zaangażuj się w konkretną akcję, której efekt będziesz mógł zobaczyć po zakończonym projekcie – zachęca Kombonianin o. Maciej Zieliński – organizator wyprawy misyjnej do Ugandy.
 

----------
CEGIEŁKA NA DOM DZIECKA W GULU

22 września usiądziemy przy stole razem z naszymi ugandyjskimi przyjaciółmi z domu dziecka, by odręcznie wypisać tysiące kartek pocztowych, również tą wyjątkową - dla Ciebie ! Pocztówkę otrzyma każda osoba, która do 21 września, do godziny 24:00 prześle symboliczną cegiełkę w wysokości 10zł (lub więcej) na konto:

Świeccy Misjonarze Kombonianie
ING Bank Śląski: 27 1050 1445 1000 0022 8669 0751
Z dopiskiem "POCZTÓWKA Z UGANDY"Dowód wpłaty, wraz z adresem pocztowym, prosimy przesłać na skrzynkę mailową: pocztowkazugandy@gmail.com

Zebrana kwota pieniędzy pomniejszona o koszty zakupu kartek i znaczków zostanie przeznaczona na działalność domu dziecka w miejscowości Gulu.

Koordynator projektu: Łukasz Wanot +48 797 764 443
Komitet sterujący: Maciek Zieliński +48 792 510 020

Wydarzenie na fb:
https://www.facebook.com/PocztowkaZUgandy


Jadwiga Jelińska studentka politologii w WSB-NLU w Nowym Sączu

Reklama___________________________________________________________________________________________________________________________

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA