BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Clarena w Brukseli

17.04.2012 / czytano: 2634 razy

Wrocławska firma Clarena otworzyła swoje przedstawicielstwo w Brukseli. To kolejny etap zapowiadanej ekspansji Clareny na rynkach zagranicznych. Własny oddział w Brukseli to nowe możliwości dotarcia do klientek, promocji i dystrybucji marki Clarena na międzynarodowej arenie. Dynamiczny rozwój Centre Cosmetique Clarena Bruxelles to jedno z głównych, strategicznych wyzwań, jakie obecnie wytyczyła sobie firma.

REKLAMA-Naszym nadrzędnym celem zawsze jest zadowolenie klientek – twierdzi Patricia Popławska, prezes firmy - Zainteresowanie Clareną jakie widzimy w Belgii jest ogromne, co oznacza, jak wielki jest potencjał tego rynku. Wiemy, że jest miejsce na nową, mocną, specjalistyczną, luksusową markę kosmetyków zarówno w profesjonalnych gabinetach jak i na półce w domach belgijskich kobiet. Decyzja o otwarciu w Brukseli oddziału Clareny była dla nas naturalna i oczywista.

Siedzibę Clareny w Brukseli można znaleźć pod adresem CENTRE COSMETIQUE CLARENA BRUXELLES, Avenue Georges Henri 305, Woluwe-Saint-Lambert 1200. Szefem oddziału jest Marzanna Rybacka.

Wrocławska Clarena uczestniczy również w pilotażowym programie Polski Czempion. Program ten realizowany jest na zlecenie miasta Wrocławia przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej we współpracy z Ministerstwem Gospodarki i Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych.  To unikatowe w skali kraju przedsięwzięcie skupia liderów polskiego biznesu obecnych na rynkach zagranicznych. Clarena jest jednym z uczestników programu.

Więcej na Biznes Dolnośląski Lower Silesia Business

Galeria zdjęć

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod: