BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Przyszłość w Milton Keynes

06.05.2012 / czytano: 4937 razy

Milton Keynes jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów miejskich w Wielkiej Brytanii i w 2031 roku ma stać się jednym z 15 największych miast w tym kraju.

REKLAMAW okresie od 1981 do 2007 roku liczebność mieszkańców Milton Keynes wzrosła o 84%, dla porównanie w tym samym czasie populacja Wielkiej Brytanii wzrosła zaledwie o 8%. Szacuje się, że do roku 2051 w Milton Keynes swoje miejsce zamieszkania ma znaleźć ponad 257 tys. osób (liczba ta nie uwzględnia napływu emigrantów). Druga faza ekspansji Milton Keynes rozpoczęła się po roku 2007.Obecny poziom rozwoju miasta jest na tyle wysoki, że może ono konkurować gospodarczo i kulturalnie z innymi miastami w Europie i na całym świecie.

przyszo2

Rozwój Milton Keynes stał się siłą napędową gospodarki w regionie. 1 mld funtów prywatnych inwestycji w ostatniej dekadzie przekształciło to miejsce w świetnie zorganizowany, nowoczesny ośrodek miejski z teatrem, muzeami oraz miejscami rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Świetna infrastruktura drogowa i kolejowa oraz pro-ekologiczne rozwiązania dodatkowo umacniają dobrze ugruntowaną pozycję tego miasta w UK, a niewielka odległość od stolicy kraju jest dla wielu argumentem przeważającym w podjęciu decyzji o zamieszkaniu w tym właśnie miejscu.

przyszo

Liczba nowo powstających osiedli mieszkaniowych jest najlepszym faktorem rozwoju Milton Keynes.
MK to idealne miejsce do mieszkania i do pracy oraz do wypoczynku (czynnego i biernego) ze świetnymi perspektywami na przyszłość.

www.miltonkeynes.com.pl/7-news/2-przyszlosc-w-mk

Portal Polaków w Wielkiej Brytanii

www.MiltonKeynes.com.pl

 


 

pp12

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA