BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Polonus 2016 - Wybory Polaka Roku w Holandii

04.10.2016 / czytano: 1142 razy

Fundacja Polonus www.Polonus.nl  zajmująca się wyborami Polaka Roku 2016 w Holandii przygotowuje uroczystą Galę Polonus 2016
 
Ogłoszenie zwycięzców w poszczególnych kategoriach oraz wręczenie statuetek Polonus 2016 odbędzie się na Gali Polonus 2016.

Uroczysty wieczór odbędzie się w sobotę, 19 listopada w Studio’s Aalsmeer. 

REKLAMAZnani są już kandydaci w konkursie Polak Roku 2016 w Holandii. Zainteresowanie wyborami Polaka Roku w Holandii jest z roku na rok coraz większe. Ten prestiżowy tytuł jest przyznawany przez Kapitułę w kilku kategoriach: biznesu, kultury, nauki i techniki oraz wyłoniony zostanie Młody Polak Sukcesu i Honorowy Polonus, a także w nowej kategorii,
wprowadzonej w tym roku pod hasłem: Kariera 2016. Obok laureatów w poszczególnych kategoriach wybranych przez Kapitułę, przewidziana jest również nagroda dla laureata Publiczności.

Wybory internetowe zostaną przeprowadzone od
15 października do 15 listopada
   
na stronie internetowej  PolakRoku.nl   Aby napięcie utrzymać do końca, po dziesiątym listopada statystyki zostaną ukryte. Niezależna Kapituła składa się z przedstawicieli organizacji polonijnych i działa pod przewodnictwem Barbary Borys-Damięckiej, która jest Senatorem Rzeczypospolitej Polskiej.


 

Sobotni wieczór 19 listopada będzie prezentował wybitnych Polaków, laureatów Gali Polonus 2016, ale także polskie sukcesy w Holandii. Podczas gali wystąpi Anna Maria Jopek, popularna gwiazda polskiej muzyki. Po części oficjalnej organizatorzy zapraszają gości na after party; doskonały moment na wymianę wrażeń, odprężenie i poznanie ciekawych ludzi. Będzie to więc wieczór owocnych rozmów i przyjaźni zarówno dla Polonii holenderskiej, jak i dla gości holenderskich.
 
Są jeszcze dostępne bilety na tę uroczystą galę i wyjątkowy wieczór: http://polakroku.nl/kup-bilet/
 
Szczegółowy program: Program Gali Polonus 2016.


Patronem medialnym uroczystej 
Gali Polonus 2016 jest
   
www.Eurotrader321.pl
   
wydawca gazety Eurotrader 
   
Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA