BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Magazyn "Zdrowie, Uroda i Życie" radzi: WYPRÓBUJ KAMIWAZĘ

21.03.2013 / czytano: 31033 razy

Przestań się martwić wypadaniem włosów 
 
Powstrzymaj zanikanie mieszków włosowych - zregeneruj włosy, które ci wypadły - popraw kondycję wszystkich swoich włosów.
 
Zobaczysz jaka to przyjemność, kiedy włosy znów znajdą się na swoim miejscu  
 
Naturalny stymulator wzrostu włosów dla mężczyzn i kobiet.
 
Łysiejesz? Włosy nadmiernie wypadają? Są coraz słabsze?
 
NIE TRAĆ CZASU – ZACZNIJ DZIAŁAĆ! 
 

REKLAMA
Codziennie na nasze włosy działa wiele szkodliwych czynników - leki, środki chemiczne, nieodpowiednia dieta, stres. Powodują one w różnym stopniu uszkodzenie włosów i mieszków włosowych, co prowadzi do pogorszenia kondycji włosów, namiernego wypadania oraz łysienia.
 
Mieszek włosowy pozbawiony włosa przechodzi w stan spoczynku, a przy braku czynników stymulujących stopniowo zanika. Gdy mieszki włosowe zanikną nie ma możliwości odrostu włosów. Trudność w ustaleniu kiedy zachodzi proces zaniku i czy są one zdolne jeszcze do regeneracji powoduje, że zawsze warto podjąć próbę zastosowania biostymulatora.

 
   
 
- Miałem osłabione komórki mieszków włosowych - mówi jeden z zadowolonych. 
 
Zaczęły mi bardzo intensywnie wypadać włosy. Bardzo mnie to zmartwiło i zaniepokoiło. Eksperymentowałem z różnymi preparatami. Stosowałem jeden produkt za drugim. Nic nie pomogło. Wystraszyłem się, że wkrótce całkiem wyłysieję! Moje Włosy były coraz rzadsze.Wówczas po raz pierwszy usłyszałem o Kamiwazie i kupiłem ten produkt w sklepie Back To Nature, na Jackowie w Chicago.

Zacząłem codziennie stosować zgodnie z instrukcją. Efekty przeszły moje oczekiwania. Polecam ją każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z włosami. Kamiwaza zahamowała wypadanie włosów u mnie a na dodatek spowodowała wytwarzanie nowych. Po dwóch buteleczkach stosowanych przez 2 miesiące mam widoczny odrost nowych włosów.

Poprawiła się też kondycja i wygląd już wyrośniętych włosów. Stały się wytrzymalsze i błyszczące. Teraz mam już pewność, że moje mieszki włosowe jak najdłużej utrzymają swoje zdolności regeneracyjne i nie będę musiał martwić się, że szybko wyłysieję!
 
Antoni z Jackowa


Sposób działania preparatu:
 
Substancje roślinne zawarte w Kamiwazie działają na wzrost ilości i zmianę aktywności enzymów i syntezę substancji antyoksydacyjnych. W efekcie następuje usprawnienie procesów życiowych w komórkach mieszka włosowego, a po pewnym czasie powoduje przywrócenie zdolności wytwarzania włosów.
 
Wskazania, Efekt, Sposób użycia, Skuteczność
 
Łysienie - wszystkie typy Skuteczność działania zależy od stadium łysienia. 1 raz dziennie, aż do uzyskania efektu - przez 4 miesiące, następnie 2 razy w tygodniu, 80% 
 
* Nadmierne wypadanie włosów Zahamowanie nadmiernego wypadania. 1 raz dziennie przez miesiąc, następnie 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące, 96% 
 
* Łojotokowe zapalenie skóry głowy Widoczne efekty pojawiają się po 3 do 5 tygodniach kuracji. 1 raz dziennie przez 6 tygodni, następnie 2 razy w tygodniu, 92% 
 
* Łupież Wyraźna poprawa już po 2 dniach kuracji, likwidacja po 7 dniach. 1 raz dziennie przez 7 dni, następnie 2 razy w tygodniu, 98% 
 
* Włosy słabe Wyraźne wzmocnienie i poprawa wyglądu. 1 raz dziennie przez 7 dni, a następnie 2 razy w tygodniu, 100% 


PREPARAT PROSTY W STOSOWANIU:
 
Niewielką ilość preparatu nanieś na skórę głowy, delikatnie rozprowadź i pozostaw na minimum 4 godziny. Nie ma potrzeby spłukiwania.
 
I BĄDŹ CIERPLIWY!
 
Stosuj codziennie! Kup dzisiaj w jednym ze sklepów Back To Nature...i od jutra rozpocznij PROCES ODRASTANIA TWOICH WŁOSÓW.
 
Jest mnóstwo bardzo zadowolonych użytkowników.
 
Zapewniamy, że produkt używamy osobiście. Został przez nas przetestowany i bardzo sprawdził się w użyciu.
 
Dzięki temu masz pewność, że to co piszemy nie jest tylko reklamowym sloganem z opakowania czy ulotki produktu.
 
Jesteśmy z produktu zadowoleni i dlatego go polecamy innym.
 
- Czy produkt faktycznie powoduje odrost włosów?
 
Codzienne stosowanie Kamiwazy uruchamia procesy regeneracyjne w tych mieszkach włosowych, które jeszcze nie zanikły. Jeżeli więc straciłeś włosy niedawno, to jest ogromna szansa, że Kamiwaza pomoże ci je odzyskać. Jest to preparat na porost włosów. Kamiwaza działa intensywniej na mieszki włosowe. Kamiwazę stosuje się codziennie. Jej zaletą jest to, że nie trzeba jej spłukiwać.
 
- Na jak długo starczy jedno opakowanie?
 
Wszystko zależy od ilości włosów. Przy krótkich włosach i codziennym stosowaniu jedno opakowanie wystarczy na co najmniej jeden miesiąc. Zwykle wystarcza, aby zauważyć zdecydowaną poprawę.
 
- Jaki jest skład preparatu?
 
Oto skład Kamiwazy: woda, ekstrakt z roślin (Fagus sp., Betula sp., Bardana sp., Urtica sp.), środki konserwujące (Metylchloroisothiozalinone, Methylthiozalinone).
 
- Czy ten produkt jest oryginalny?
 
Tak, produkt jest oryginalny. Preparat otrzymujemy bezpośrednio od producenta.
 
Sprzedawane produkty są zapakowane w pudełku i fabrycznie zafoliowane.

(ac)

Artykuł sponsorowany


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA


Wideo