BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Rozpoczęto chipowanie ludzi

27.05.2014 / czytano: 2220 razy

W USA zaczęto chipowanie ludności. Okręg Hanna (stan Wyoming) rozpoczyna chipizację obywateli. Na razie akcja prowadzona jest wśród pracowników instytucji państwowych i wśród tych ludzi, którzy otrzymują zasiłek od państwa. Chip (MINIRFID) jest nośnikiem informacji i ma pojemność 100 GB, gromadzone są w nim dane o ubezpieczeniach, kredytach, o historii chorobowej i terapii, o kolizjach z prawem, o kontach, rachunkach, itp.

REKLAMASzybkie pożyczki dla Ciebie - SPRAWDŹ!


Jakakolwiek by nie była odległa perspektywa tego zjawiska to widać, że nabiera ono przyśpieszenia w jednym ze stanów Ameryki. Mowa jest o implantacji ludziom specjalnych chipów w których przechowywane są wszystkie dane osobowe człowieka. Trzeba powiedzieć, że ludzie mają zróżnicowany stosunek do chipów. Dla pewnych ludzi oczywista jest wygoda MINIRFID. Można nie nosić ze sobą dokumentów, pieniędzy, dowodu tożsamości.

Ale wielu ludziom trudno jest przyzwyczaić się do myśli, że są „pod kloszem”. Nigdy nie wiadomo jak wpłynie to na ich zdrowie. Nawet nowoczesnemu człowiekowi trudno będzie zaakceptować noszenie na sobie chipa z którego będzie można pobrać wszystkie o nim informacje. Przeciwko występują także wierzący. Są skargi na pogorszenie stanu zdrowia po implantacji chipów, ale naukowych dowodów nie ma.

 


Piotr Kuropiej www.PiotrKuropiej.pl

 

Reklama _____________________________________

    Pożyczki pozabankowe i bez BIK

     
____________________________________________

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA


Wideo