BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

W sobotę, 20 maja w pobliżu Lwowa kolejne spotkanie osób zainteresowanych wdrożeniem reformy emerytalnej w Ukrainie

17.05.2017 / czytano: 1252 razy


Władze państwowe Ukrainy wprowadzają reformę emerytalną, podobną do polskiego systemu ubezpieczeń emerytalnych OFE. Polscy specjaliści rynku ubezpieczeń angażują się
w tych działaniach, korzystając z wieloletniego doświadczenia wypracowanego w trakcie wprowadzania polskiej reformy emerytalnej.
Poszukiwani są współpracownicy, zarówno Polacy, jak i Ukraińcy przebywający w Polsce
i w Ukrainie. Przeprowadzane są szkolenia osób, które licznie zgłaszają zainteresowanie.

 

REKLAMANie jest wymagany jakiś określony profil wykształcenia, bo najważniejsze są motywacje do kontaktów z ludźmi i po szkoleniu łatwo jest tworzyć swoją sieć klientów oraz dodatkowych menadżerów zawierania umów.  - W szkoleniach uczestniczą nie tylko Ukraińcy,
ale także Polacy
- mówi Jolanta Szymańska, specjalistka ubezpieczeń.  - Mogą oni mogą tworzyć struktury i angażować Ukraińców, a wszyscy mogą zostać najpierw menadżerami, potem 
dyrektorami w firmie Finanzpartner.
 
Jest to praca przy rejestrowaniu danych osób tzw. II filaru ukraińskiej reformy emerytalnej, czyli obowiązkowych umów ubezpieczenia dla wszystkich osób z Ukrainy w wieku 18-35 lat. 

Najbliższe spotkanie i szkolenie specjalistów w odbędzie się w sobotę, 20 maja 2017 roku o godz. 9 w Hotelu Swiatoslaw w Winnikach koło Lwowa. W podobnych spotkaniach w Polsce i w Ukrainie wzięło udział już ponad 1 tysiąc osób.
   

Szkolenia są organizowane w języku polskim i ukraińskim i dotyczą zasad przygotowywanej do wprowadzenia reformy emerytalnej, tworzenia struktur działalności w formule MLM, a także podpowiadają uczestnikom, jak zostać menadżerem lub dyrektorem, zarabiać satysfakcjonujące pieniądze i korzystać z dochodu pasywnego.
 
Osoby zainteresowane uczestniczeniem w organizowaniu powszechnej, ustawowo obowiązującej działalności ubezpieczeniowej w Ukrainie mogą zgłaszać się do Jolanty Szymańskiej mailowo: jolantaszymanska9[@]wp.pl lub telefonicznie +48  691  075  361 lub osobiście na spotkanie.
 
Marek Jarosiński

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA