BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Własny biznes za 6 tysięcy hrywien

08.05.2017 / czytano: 1069 razy

Od 20 do 30 milionów obywateli ukraińskich wkrótce objętych zostanie obowiązkowymi umowami ubezpieczenia emerytalnego. Za kilka miesięcy władze państwowe Ukrainy wprowadzają reformę emerytalną, podobną do polskiego 
systemu ubezpieczeń emerytalnych OFE. 

Polscy specjaliści rynku ubezpieczeń angażują się w tych działaniach, korzystając z wieloletniego doświadczenia wypracowanego w trakcie wprowadzania polskiej reformy emerytalnej.

REKLAMAPoszukiwani są współpracownicy, zarówno Polacy, jak i Ukraińcy przebywający w Polsce i w Ukrainie. Przeprowadzane są szkolenia osób, które licznie zgłaszają zainteresowanie.
 
Nie jest wymagany jakiś określony profil wykształcenia, bo najważniejsze są motywacje do kontaktów z ludźmi. Po szkoleniu łatwo jest tworzyć swoją sieć klientów oraz dodatkowych 
menadżerów zawierania umów. Osoby biorące udział we wprowadzaniu reformy mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości od kilku do kilkudziesięciu dolarów za jedną deklarację.


To nic trudnego, bo w Ukrainie te ubezpieczenia emerytalne będą za kilka miesięcy obowiązkowe dla obywateli Ukrainy. Brak podpisania umowy będzie skutkował karą grzywny i zakazem opuszczania kraju, do czasu wybrania oferty ubezpieczenia emerytalnego.

- Każdy dorosły obywatel Ukrainy w wieku 16-55 lat obowiązkowo będzie musiał przystąpić do ukraińskiej wersji OFE - mówi Irena Łukaszewska, menadżer ds. rozwoju projektu. - Jest 
   
to ogromny rynek ok. 30 milionów osób. Dla porównania, w Polsce system Otwartych Funduszy Emerytalnych objął tylko około 9 milionów osób.

Pula pieniędzy przeznaczona na ten cel to aż 3 miliardy dolarów, więc jest o co powalczyć. Każda osoba, która zdecyduje się współpracować musi odbyć obowiązkowe szkolenie, zakończone wydaniem certyfikatu otwierdzającego przeszkolenie, którego koszt wynosi 6 tysięcy hrywien dla obywatela Ukrainy, dzięki któremu będzie można budować własny zespół współpracowników i konsultantów. Im większy zespół, tym później większe profity podczas trwania reformy.
 
Spotkania i szkolenia odbywają się w różnych miastach w Polsce i Ukrainie. Osoby zainteresowane są na bieżąco informowane o dacie oraz miejscu aktualnych szkoleń. Jest to także propozycja dla Ukraińców przebywających w Polsce. Podobne seminaria odbywają się także w miastach ukraińskich, głównie w Kijowie i Lwowie. W podobnych spotkaniach w Polsce
i w Ukrainie wzięło udział już ponad 1 tysiąc osób.
 
Osoby zainteresowane uczestniczeniem w organizowaniu powszechnej, ustawowo 
obowiązującej działalności ubezpieczeniowej w Ukrainie
 mogą zgłaszać się do Ireny Łukaszewskiej, e-mail: irenaofe[@]wp.pl nr tel. (również viber) +48 695-103-463.

(ac)


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA